Yoko YXS OPTIGRIP 2.0 183cm + buty [SPRZEDANE]

Narty Yoko YXS OPTIGRIP 2.0 classic 183cm w mega super stanie jak nowe.
Wiązania Salomon sns profil
Buty Salomon, dowolny rozmiar.
Cena: 500zł

Nowe kijki alu 50zl.
Możliwa wysyłka kurierem DPD 35zl.
Telefon: +48 606280719

YOKO YXS Optigrip 2.0 – rewolucyjne klasyczne narty xc na wszystkie warunki bez woskowania. Nie ma potrzeby stosowania różnych klas wagowych.
Wyprodukowano w Finlandii.
YOKO YXS Optigrip 2.0 to nowy model w narciarstwie północnym z rewolucyjną techniką. Podstawa wykonana jest z nanocząsteczek, które ślizgają się po śniegu jak narty wyścigowe z woskową podstawą. Rdzeń narty YOKO YXS Optigrip 2.0 jest niższy niż w innych klasycznych nartach. Z tego powodu YOKO YXS Optigrip 2.0 nie jest twardy, ale sztywny i lekki. Strefa przyczepności obejmuje całe narty i nie ma potrzeby stosowania różnych klas wagowych. Możesz wybrać odpowiedni rozmiar YOKO YXS Optigrip 2.0, dodając 5-10 cm wzrostu, jeśli jesteś początkujący, i 10-20 cm dla zaawansowanych i profesjonalnych narciarzy. Dłuższe narty są szybsze przy lepszym ślizgu, krótsze zapewniają lepsze prowadzenie przy zjeździe.

Podstawa YOKO YXS Optigrip 2.0 działa na prawie wszystkich śniegach i we wszystkich temperaturach. W temperaturze około 0 ° C zalecamy wosk przyczepny i ślizgowy. Narciarze zainteresowani znajdą w YOKO YXS Optigrip 2.0 poważnego i długoletniego partnera. Profesjonalni narciarze będą mieli fajne narty, które nie potrzebują czasu na nudne woskowanie 😉

Ważne: Ostudzić 5-10 minut przed użyciem w temperaturze zewnętrznej. Jeśli nie wykonasz funkcji YOKO YXS Optigrip 2.0, nie działa poprawnie.

Szczegóły YOKO YXS Optigrip 2.0:

narty Nordic w klasycznym stylu

Baza Optigrip 2.0: nie wymaga wosku, działa na każdym śniegu w każdej temperaturze
Rdzeń YXS: mały i lekki z drewnem
-na cały śnieg
-dla wszystkich temperatur
-dla wszystkich typów narciarzy
Klasy wagowe: Nie ma potrzeby, ponieważ pełna podstawa uchwytu
Wybierz odpowiednią nartę, dodając 5-10 cm wzrostu (początkujący)
i 10-20 cm (hobby, profesjonalista)